Голема сообраќајка: Автомобил превртен на кров во Аеродром


Голема сообраќајка доцна вечерва се случи на булеварот Јане Сандански во населбата Аеродром

Возилото превртено на кров на среде булевар. Сообраќајот е сопрен и возилата се пренасочуваат. Нема информации за повредени.

Watermarked Photo

Watermarked Photo-1

Watermarked Photo-2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1