Крвава драма во Волково: Полицаец ги убил мајката и бабата на неговата љубовница, па сам си пресудил


Тројно убиство се случи вечерва во Волково. Четириесет и петгодишен полицаец ги убил мајката и бабата на неговата љубовница, а потоа сам си пресудил.lenta policija telo

Според првичните и неофицијални информации, маж на возраст од 45 години најпрво ги убил двете жените кои што биле негови соседки, по што се самоубил.

Станува збор за мајката (60) и бабата (80) на неговата љубовница. Убиството се случило околу 19 часот и 15 минути, известува репортерот на ТВ Нова од терен.

На убиството му претходела расправија која завршила трагично.

-Убиството е пријавено во 19 часот и 40 минути, велат од полицијата.

Полициска екипа е излезена на терен.

ТВ Нова информира од местото на убиството.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1