Мадона за Обама – Имаме fu**ing црнец муслиман во белата куќа (Видео)


Поп ѕвездата Мадона за време на настап во Вашингтон ги повика присутните да гласаат за Обама на малку чуден начин. Со многу пцовки, а нејзиното фалење на Обама не личи на фалење.
“Y’all подобро гласајте за еб..от Обама, во ред? За подобро или за полошо, во ред?”, Инсистираше Мадона.

“Имаме црнец – муслиман во Белата куќа. Е тоа е неверојатно ср**ње.”

Share Button

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1