Рефлектор од 80кг падна врз средношколец (Видео)


majkl-mekkomis-1359218835-258943За време на спортска манифестација рефлектор тежок 80 килограми падна врз младиот борач, средношколец од дакота. Мајкл Меккомиш бил во рингот кога од 15 метри висина врз него паднал тешкиот рефлектор.

За среќа и за чудо момчето бинало без сериозни повреди, но морал на шиење – има 20 конци на главата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1