Сонце: Болно детенце бара ,,лајк,, за да знае дека некој се грижи (Фото/Линк)


decak-1Млад норвежанец бараше лајкови за да има секс со девојката, дечиња бараа лајк за да добијат кученце.

А ова момче бара лајк само за да знае дека некој се грижи за него.

Бејли е болен од тешка болест а под фотографијата напишал

-Се викам Бејли и боледувам од цистична фиброза. Милион лајкови нема да ја излекуваат мојата болест, но барем ќе знам дека милион луѓе се грижат за мене, напиша тој.

Доколку сакате да му дадете ,,лајк,, на момчево, тоа може да го сторите ОВДЕ 

decak-1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1