Tag Archives: toalet

Затвореник во Шутка фатен среде секс во затворското WC

Полицаец од затворот во Шутка морал да тропа на вратата на тоалетот во притворното одделение за да го прекине затвореникот кој неможел да издржи, а да не води љубов со својата свршеница која дошла во посета.

______________________________________________________________________________________________________

Нов рекламен простор што едноставно мора да мине низ сечии раце – тоалет-хартија!

Таман кога помисливме дека рекламите го достигнаа својот врв, маркетинг инвентивноста освојува нови области, поточно, WC-полињата, уште поточно – веднаш до WC школката:).

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Бил Гејтс нуди нов пристап кон тоалетните школки

Ова не се тоалетни школки на кои сме навикнале. Овие освен основната функција имаат и многу други кои се полезни и интересни.

______________________________________________________________________________________________________

Швеѓаните ќе мора да уринираат седејќи – ново правило за почисто WC

За тоалетите да се почисти шведската покраина Содерманланда сака да воведе закон кои би ги обврзувал мажите да уринираат седејќи на вц школка.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1