Уште една мистериозна смрт во Охрид- пронајден мртов во хотелска соба


Вчера околу 10,00 часот во Охрид, во хотел „Гранит“ во хотелска соба пронајден е починат 65- годишниот Владо Д. од Охрид.police-lenta-500

Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

Увид на местото на настанот извршил Јавен обвинител и увидина екипа од СВР-Охрид, а по наредба на ЈО телото на починатиот е предадено за обдукција.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1