Видео: Бегај бре жено!! Сакала да слика, ја изгазила формула


 

На формула трките се е подредено на брзината. Мора се да е синхронизирано и нема место за инциденти. Една госпоѓа го дозна тоа на непријатен начин во пит стопот.

Во пит стопот е се испланирано – кога ќе влезе болидот се мора да е молскавично брзо. Оваа госпоѓа сакала да направи фотографии. Па дури и се приближила за поубаво да слика. Но беше повредена. Погледнете како

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1