Видео: Го снимил падот на авионот


Ви благодарам за помошта! Тоа го цениме повеќе отколку што мислите. Видео од падот на спортскиот авион во Ајдахо.

Еден од луѓето го прикачи видео материјалот на „youtube„ заблагодарувајќи се на спасувачите.
Авионската несреќа во американската држава Ајдахо е видео документирана со помош на камерите поставени на леталото. Во моментот на несреќата во авионот патувале четири лица, очигледно е дека пилотот ја загубил контролата над авионот бидејќи од непознати причини не можел да ја задржи висината на летање.

– Ви благодарам на сите кои што ни помогнаа. Тоа го цениме повеќе отколку што мислите, оваа порака стои заедно со видеото поставено ја „Youtube“.
За среќа во оваа несреќа преживеаа сите, двајца од патниците се здобија со тешки телесни повреди. Сите се задржани в болница.

Share Button

Tags: , , ,

Александар Ѓурчески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1