Видео: Не успеа да им одолее! Со еден удар поздрави шест девојки!


Додека со пријателите се возел во автомобил, на десната страна забележал подвижен шанк кој бил управуван од „куп“ жени.

Не успеа да им одолее па „од се срце“ ги поздрави! Погледнете како изгледаше тоа!

 

 

 

 

 

Share Button

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1