Видео: Папагал откачи на death metal


 

 

Папагалов е љубител на death metal

– погледнете како откачи папагалчево кога сопственикот му ја пушти омилената музика 🙂

 

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1