Видео: ,,Плавуша,, со машала голем граден кош, со нож ограбила бензинскаРазбојничка со бујни гради нападнала вработен во една бензинска станица во гратчето Голд Коуст и поради тоа веднаш го добила надимакот „Бујна бандитка“.

Снимката од  разбојништвото во кое русокоса девојка со длабоко деколте му се заканува на вработениот со нож пред да му ги земе парите веднаш стана хит на интернет. Според полицијата нејзиното наоѓање нема да биде проблем бидејќи таа воопшто не се трудела да го сокрие својот идентитет пред камерите ниту внимавала да не остави отисоци од прстите.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1