Tag Archives: gradi

Стискањето на градите може да го спречи ширењето на ракот (Видео)

Еве начин како да се борите против ракот на дојка – притискајте ги градите. 

______________________________________________________________________________________________________

Македонец го спасува Детроит

Американскиот бизнисмен со македонско потекло, Мајк Илиќ, подготвува голем проект за обнова на неговиот роден град Детроит со изградба на населба на станбени и деловни објекти во центарот на градот.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Момче се избезуми кога ги забележа бујните гради на една хостеса

На паркетот се одвивала вистинска драма, па хостесите побрзале да ја почестат публиката со колачи и чоколади за да не им падне шеќерот од случувањата. Нему изгледа по се ќе му треба дупла доза!

______________________________________________________________________________________________________

Му пукал во гради на полицаец – среќа куршумот се заглавил во цевката

Полицијата во Србија вчера забележала сомнително момче на улицата Војвоѓанска и се обидела да го легитимира, но момчето веднаш почнало да бега. Полицаецот се обидел да го стаса, а момчето извадило шкорпион и пукало во градите на полицаецот.

______________________________________________________________________________________________________

Нова метода – Зголемување на градите на природен начин?!?

Една од многуте физички карактеристики, која речиси сите припаднички на понежниот пол дефинитивно сакаат да ја поседуваат, е идеален облик и големина на градите.

______________________________________________________________________________________________________

,,Цицки,, туризам од Македонија (Фото)

Она што е интересно е што сега постојат и посебни агенции кои нудат ,, цицки,, туризам. Понудата е спектакуларна.. луксузни возила, сместување во апартмани, операција бла бла бла

______________________________________________________________________________________________________

21 век: Градите се поголеми, пенисите се помали

Истражувањата кои ги спроведуваат во Универзитетската болница во Падова, покажале дека просечната должина на пенисите се смалува.

______________________________________________________________________________________________________

Брокулата е ефикасен лек за рак на дојка – истражување

На жените кои боледувале од рак на дојката, научниците им дале лек од брокула, ги набљудувале резултатите за да утврдат какво дејство ќе има на болеста.

______________________________________________________________________________________________________

На Дизниевата Ариел и направија операција за зголемувње гради

Ако некои девојки се совршени тоа се секако Барби и Дизниевите принцези, но не мислел така еден пластичен естетски хирург од Венецуела.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Самохрана мајка пита гола, но не за храна туку за поголеми гради

Разголена по долна облека со според неа оригинална идеја Кристи решила да излезе на улиците на Акрона во американската сојузна држава Охајо и да пита не за храна туку за операција за зголемување на градите.

______________________________________________________________________________________________________

Кинески земјоделец со најголеми машки гради на светот

  53-годишниот Кинез, е човекот со најголеми машки гради во светот. Кинеските доктори од болницата Jinan Chest  која  е специјализирана за хирургија за гради, велат деа никогаш досега не виделе нешто вакво. 

______________________________________________________________________________________________________

Убави гради сакаат нега

Едноставни работи кои помагаат да ја зачувате убавината на вашите гради

______________________________________________________________________________________________________

Поголеми гради – поголем ризик од рак на дојка – истражување

Кај жените со големи гради поголем е ризикот да заболат од рак на дојка, објаснуваат научниците.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: ,,Плавуша,, со машала голем граден кош, со нож ограбила бензинска

Разбојничка со бујни гради нападнала вработен во една бензинска станица во гратчето Голд Коуст и поради тоа веднаш го добила надимакот „Бујна бандитка“.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Се урна дел од комплексот на Старата железничка станица во Скопје

Заврши уривањето на објектите кој се дел од комплексот на старата железничка станица.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1