Видео: Момче се избезуми кога ги забележа бујните гради на една хостеса


На паркетот се одвивала вистинска драма, па хостесите побрзале да ја почестат публиката со колачи и чоколади за да не им падне шеќерот од случувањата. Нему изгледа по се ќе му треба дупла доза!

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1