Видео: Вака изгледа живот на возач на Формула 1 во 106 секунди


Постојат само 24 возачи на Формула еден кои се главни ликови во автомобилската индустрија.

Телевизијата Би- Би –Си направи видео низ очите на еден возач на Формула еден. Доколку сте подготвени да го ставите животот на коцка за ваква забава, обидете се!

Share Button

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1