Видео: Женска тепачка пред диско – групно тегнење за коси


Група девојки се испотепале пред познатата дискотека во центарот на Ниш. Почнале пред дискотеката но се тепале долж цела улица се до зградата на општината. Едно момче ја снимило целата тепачка и утринава снимката осамна на youtube.

На снимката се гледа дека тепачката започнала пред дискотеката – и обезбедувањето, а и момчиња наоколу не можеле да ги оделат ,,збеснатите,, девојки. Викање, урлање, колнење, заканување.

Девојките се смириле за момент, но продолжиле повторно да се тепаат долж улицата.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1