Google ја слави независноста на Македонија (Фото)


Доколку пристапите на Гугл од Република Македонија на насловната страна има фотографија со мотиви од нашата земја.

Кога со глувчето ќе минете над фотографијата пишува ДЕН НА НЕЗАВИСНОСТА НА МАКЕДОНИЈА. А доколу кликнете ве носи во пребарувачот каде ви ги дава сите линкови каде има информации за независноста.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1