Најдобра фотографија до сега од Белград – снимена од Меѓународната вселенска станица


Еве ја најдобрата фотографија на Белград која до сега не сте имале прилика да ја видите.

Снимена е дирекно од вселена и тоа од меѓународната вселенска станица. Може да се видат сите големи и долги улици , додека пак новиот мост на Ада навистина убаво се гледа од вселената.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1