Немој чиче не сечи струја – Шутка оркестар со поздрав за ЕВН


Шутка оркестар стана навистина актуелен по поскапувањето на струјата. Тие имаат посветено песна на ЕВН а дел од текстот оди вака –

Немој бе чиче да сечиш струја – немој бе немаме струја ЕВННННННН

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1