Пијани невести (ФОТО)


 
Што е полошо од пијана жена? – Пијана жена на сопствената венчавка. Во ваков случај младоженецот има само една можност, да го ублажи дебаклот или да и се придружи. Во продолжение ќе се задржиме само на пијаните жени. Следи нешто прекрасно…

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1