Tag Archives: kameri

Тајно ги снимал цимерките додека се тушираат за да контролира колку вода трошат

Филипинец (40) кој живее во Дубаи признал дека вградил камери во туш кабините на своите две цимерки, а тврди дека тоа го направил за да внимава колку вода трошат додека се тушираат.

______________________________________________________________________________________________________

Камерите на МВР снимаат прекршоци – професор и селектор добиле опомена на домашна адреса

Досега им се доставени предупредувања и на двајца познати професори на факултети и на селектор на една од македонските национални репрезентации.

______________________________________________________________________________________________________

Моторџија во сообраќајна фотосесија – на 26 камери им покажувал среден прст – казна 5.000 евра!

Моторџијата Димитри Саловиќ намерно актвирал дури 26 сообраќајни камери – ги испрвоцирал покажувајќи им среден прст.

______________________________________________________________________________________________________

Ова е ВИДЕО снимката од бомбашите на седиштето на Мајкрософт во Атина

Грчката полиција ја пушти во јавност снимката од безбедносните камери на седиштето на Мајкрософт во кое беше фрлена бомба.

______________________________________________________________________________________________________

Полициски агенти во Босна се сексале во соба за испрашување

Висок функционер во Државната агенција за истрага и заштита и негова колешка со понизок ранг се фатени како страстно водат љубов во соба за испрашување на сведоци.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1