Полициски агенти во Босна се сексале во соба за испрашување


Висок функционер во Државната агенција за истрага и заштита и негова колешка со понизок ранг се фатени како страстно водат љубов во соба за испрашување на сведоци.

Нивната врска ја обелоденила камерата во собата на која и двајцата заборавиле.
Можеби приказната немала да излезе на виделина доколку не била покрената интерна истрага затоа што двојката ја заборавила камерата во таа соба која ја снимила нивната страсна игра. Снимката кружела неколку дена и тоа не само меѓу вработените туку и меѓу нивни пријатели. Двојката ја чекаат санкции.

Tags: , , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1