Tag Archives: pol

Ја купил, а потоа ја убил сопругата русинка – дознал дека БИЛА МАШКО и го променила полот

Детективи го откриле форумот на кој Крис Колијер напишал дека “ купил сопруга преку интернет и дека сега заминува во апартман во Кушадаси” но кога ја дознал нејзината историја прво  ја претепал па потоа ја задавил.

______________________________________________________________________________________________________

Машко или женско? Плаќаат за да го изберат полот на детето при вештачко оплодување

Стотици жени кои се во програмата за вештачко оплодување во САД плаќа илјадници долари за да го изберат полот на нероденото дете.

______________________________________________________________________________________________________

Мажи V.S Жени – Еве зошто жените се послабиот пол!

Некогаш жените со причина имаат чувство дека не се во состојба да се натпреваруваат со мажите.

______________________________________________________________________________________________________

Сакал да биде Бритни… и си го сменил полот

Опсесијата да личи на својот идол го чинела 26 годишното момче околу 60 илјади фунти, трошоци за промена на полот, вградување гради и добивање изглед како американската пеачка.

______________________________________________________________________________________________________

Познатиот ,,Битлси,, Пол Мекартни ќе прави видеоигра

Легендата на Битлси, славниот Пол Мекартни, потврди дека ќе соработува со студиото Банџи. За неупатените, студио Банџи е главен виновник за мегапопуларниот серијал на видео игри Хало.

______________________________________________________________________________________________________

Факултет во Германија го тужи студентот дека пребрзо студирал

Студент од Германија за успехот кој го имал во учењето е награден со тужба од својот факултет. 22 годишниот Марсел Пол од местото Арнсберг успеал да положи 60 испити за само 20 месеци на приватниот факултет за економија и менаџмент во Есен.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1