Видео: 135 луѓе во масовен банџи скок од мост


135 луѓе заедно скокнаа од мост во Русија. Русите се обиделе да го срушат светскиот рекорд во банџи.

 

 

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1