Мацедониан бич бој – Македонија во срцето, а и на купачите


Мацедониан бич бој- Македонија во срцето, а и на купачите 🙂

Фотографијата е сликана  на преспанската плажа Плам бич (Сливница)

 

 

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1