Tag Archives: девојки

Соборен нов гинисов рекорд: 28 девојки се повозија заедно во само еден „мини морис“

Дури 28 девојки успеаа да се сместат во само еден „мини морис“, со што го соборија досегаѓниот гинисов рекорд.

______________________________________________________________________________________________________

Оглас: Бараат македонки за порно филм – за 175 евра мора да покажат што знаат во сексот ?!? (Фото)

За да ја добиете работата треба да снимите порно клип со газдите и да демонстрирате што умеете во сексот ?!?!?!

______________________________________________________________________________________________________

Медицински скандал во Австрија: Насилно стерилизирани жени со хендикеп

Австрија ја тресе медицински скандал по потврдувањето дека физички и ментално нарушеното здравје на девојки и жени, биле насилно стерилизирани во австриските домови уште од 2001 год.

______________________________________________________________________________________________________

Талибанците на фејсбук под лажни профили на убави девојки ги мамат војниците

Австралиската Влада во официјално писмо упатено до војниците им совтуваше да внимаваат со кого се пријатели на социјалните мрежи. Советот важи и за војниците и за нивните семејства и пријатели.

______________________________________________________________________________________________________

Шокантно видео: Огромен кит исплива на површина покрај девојки кои се возеле со кајак

Додека уживале во возењето со кајак, одеднаш покрај нив испливал огромен грбав кит.

______________________________________________________________________________________________________

Македонки заработуваат од интернет секс и до 2.000 евра дневно!!!!

За одбрана клиентела на само три сајта  Siti of Love, Eskortik, Indipendent eskort servis, пронајдовме огласи во кои девојките се детално опишани со ценовик и телефонски броеви.

______________________________________________________________________________________________________

Оглас за работа во Македонија – се бараат девојки, но ИСПРАТЕТЕ ТОПЛЕС ФОТО ?!?!?! што ли ќе работат овие девојки???

Нов македонски интернет портал за дружење за возрасни, како и содржина за возрасни, бара да ангажира девојки од 18 до 40 години,без предрасуди,со слободен стил на размислување, без табуа. ?!?!?!

______________________________________________________________________________________________________

Скопје: Скриена зад салон за масажа, рентала девојки за секс од Кратово, Кичево, Штип

58 годишна скопјанка З.М од 2009 година па досега скриена зад салон за масажа била макро на 5 девојки кои ги изнајмувала за секс.

______________________________________________________________________________________________________

Повторно пукање на свадба – повредени 3 девојки

Во тетовското село Камењане, 3 девојки, се здобиле со повреди од рикошетирани куршуми испукани од домаќинот 53 годишниот З.Б.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1