Видео: Родителите се опиваат и дивеат, а децата гледаат во голи газиња на стриптизети – забава во Црна Гора


Пред два дена во местото Жабљак во Црна Гора се одржала забава. Еден од посетителите револтиран од тоа што се случувало таму, снимката ја поставил на YouTube.

На снимката се гледа како додека родителите се пијанчат и веселат на турбо фолк нивните деца се со нив принудени да ги гледаат голите стриптизети кои им играат во скут на родителите.

Забавата била по повод традиционалната манифестација ,, Трка на коњи,, која се одржува веќе 60 години.

,, на снимката ова 10 годишно девојче, додека таткои се опива, будно го следи еротското играње на полуголата стриптизета ова е ДНО. Се прашувам каква е совеста на овие родители кои ги донеле децата на една ваква забава,, напишал револтираниот посетител.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1