Tag Archives: zena

Како засекогаш да се откачите од нејзиното брборење

Постои нешто исклучително вознемирувачко во врска со женското брборење, па во некои моменти дури изгледа дека ништо на светот не може да ги задоволи.

______________________________________________________________________________________________________

ФОТО: Мојот маж е геј! Кога се опоравив од шокот, му најдов дечко

Младата двојка се заљубила на прв поглед, брзо се венчале и добиле две деца. Меѓутоа по пет години, жената открила дека нејзиниот сопруг е геј.

______________________________________________________________________________________________________

Измама – жената на кинескиот политичар платила двојничка да лежи место неа

Експерти користејќи специјален софтвер утврдиле дека жената во судницата не е Гу Каилаи. Претпоставките на медиумите се дека Гу се договорила со Комунистичката партија својата казна да ја издржува во куќен притвор, а нејзината „двојничка“ да лежи в затвор.

______________________________________________________________________________________________________

Нема наследство ако не си женет – тестамент одмазда на татко кон синот хомосексуалец

Нема наследство за ниту едно од децата на Роберт, доколку не е во брак со нивната мајка во рок од шест месеци по нивното раѓање, ова стои во тестаментот на основачот на компанијата за ID верификација Intelli-Check, Френк Манделбаум.

______________________________________________________________________________________________________

Бизарно: Со години спиел до неговата мртва сопруга Фото/ Видео

За да не се распадне телото на неговата сопруга, Ван направил процедура слична на балсамирање, само што во овој случај тој користел глина која ја нанел на целото тело на неговата сопруга, а најголема количина на лицето.

______________________________________________________________________________________________________

Сперматозоиди наместо антидепресиви

машките сперматозоиди содржат поголем број на различни хормони: тестостерон, естроген, лутропин, пролактин и различни простагландини. Некои од нив се пронајдени во крвта на жените, кои учествувале во истражувањето, неколку саати по ејакулацијата.

______________________________________________________________________________________________________

Главни причини за крварење меѓу два циклуса

На многу жени им се случило на долната облека да забележат капка крв, иако не е време на циклус. Науката вели дека има четири најчести причини, зошто жените крварат помеѓу два циклуса.

______________________________________________________________________________________________________

Пајак живеел во увото на Кинескиња! Фото

Увото на една Кинескиња било дом на пајак цели 5 дена.

______________________________________________________________________________________________________

Мајка од Њу Џерси ќе тужи откако нејзиното видео како го дои бебето се појавил во порно клип

Жена од Њу Џерси мислејќи дека придонесува за едукација на жените кои што треба да ги дојат своите деца, снимила видео со нејзината новородена ќерка, видео кое што некој го искористил како порнографски материјал, кој што бил споделен со илјадници корисници на јутјуб и останати социјални мрежи.

______________________________________________________________________________________________________

Секој ден им се ,,моча,, покрај народното Собрание веќе шест години

Ова е фотографија снимена од жена која што врши нужда во последните шест години покрај народното собрание на Србија. Истата била фотографирана од страна на една од станарките во околните згради, која од својот прозор секојдневно гледала во спорното место.

______________________________________________________________________________________________________

Раѓањето на дете ја подобрува меморијата на жените

Раѓањето на дете ја подобрува меморијата на жените, утврдија американските научници.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Бегај бре жено!! Сакала да слика, ја изгазила формула

  На формула трките се е подредено на брзината. Мора се да е синхронизирано и нема место за инциденти. Една госпоѓа го дозна тоа на непријатен начин во пит стопот.

______________________________________________________________________________________________________

Летечка Ружица – Беше најбрза жена во Југославија, а незнела да вози во рикверц

Ружица Нешковиќ беше најбрзата жена во стара Југославија ја нарекуваа ,,летечка Ружица,, или ,, Летечка Новосаѓанка,, и завидуваа и мажите и жените, и нуделе пари и автомобили да ги пушти да победат, и подметнувале, ја сопнувале, и ставале рицинус во кафето – но Ружица продолжила да победува од инает.

______________________________________________________________________________________________________

На спортист не му дале да ја види жената – одбил да трча и си заминал лут од Олимпијада

Поранешниот светски првак на 100 метри, Ким Колинс си замина од ОИ, затоа што му забраниле да ја посети сопругата.

______________________________________________________________________________________________________

Голтнала топломер пред 40 години – лекарите го нашле дури сега

Лекарите во Кина откриле термометар во внатрешноста на белите дробови на една жена. Жената пред 40 години односно кога имала 12 години случајно го проголтала термометарот, додека нејзините родители и мереле температура.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Сопругот и ги пробушил гениталиите и и ставил катанец за да не го изневерува

35 годишна Индијка Sitabai Chouhan со години преживувала вистински пекол. Сопругот ја мачел буквално со методи од средниот век. Пред 3 години со игла и ги пробушил гениталиите и и ставил катанец.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Самохрана мајка пита гола, но не за храна туку за поголеми гради

Разголена по долна облека со според неа оригинална идеја Кристи решила да излезе на улиците на Акрона во американската сојузна држава Охајо и да пита не за храна туку за операција за зголемување на градите.

______________________________________________________________________________________________________

Воз прегази жена во Драчево

70 годишна жена утрово околу 9 часот беше прегазена од воз на влезот пред станицата во Драчево.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1